koolitus nr 884110

Veebipõhiste testide koostamine ja kasutamine õppetöös

Veebipõhiste testide koostamine ja kasutamine õppetöös
Kuupäev: Esmaspäev, 10. Veebruar 2014 - 0:00 kuni Esmaspäev, 10. Märts 2014 - 0:00
Asukoht: veebipõhine õpe haridusportaalis Koolielu

Koolituse eesmärgiks on õpetada looma veebipõhiseid küsitlusi ja teste; tutvustatakse võimalusi, kuidas neid kasutajatele välja jagada; avaldada oma veebilehel (vajadusel veebilehte looma) ning analüüsida tulemusi.


Sihtrühm: kõik õpetajad, kes on huvitatud veebipõhiste testide ja küsitluste kasutamisest õppetöös.


Kursuse maht: 12 tundi, õppimisürituse lõpetajad saavad tunnistuse.


Õppimisürituse kava: I nädal (10.02 - 16.02) Enesetutvustus; tutvumine erinevate küsitluste ja testide loomise keskkondadega ning rakendamise võimalustega õppetöös; küsitluste, testide avaldamiseks kodulehekülje loomine.
II nädal (17.02 – 23.02) Küsitluse ja testi loomine, avaldamine.
VAHENÄDAL
IV nädal (02.03 – 10.03) Teiste testidega tutvumine, hindamine ja tagasiside andmine.Õppimisüritusel osalemist tõendava tunnistuse saab iga kursuslane, kes loob vähemalt ühe küsitluse ja ühe testi veebipõhises keskkonnas, avaldab kummaski neist vähemalt ühe töö ning täidab tagasiside ankeedi. Lisaks osaleb kursuslane aruteludes teemal, kuidas antud keskkondi õppetöös kasutada ja kommenteerib vähemalt ühe kaaskursuslase poolt valminud küsitlust või testi.

Koolituse läbiviija: Laine Aluoja, e-mail: aluojalaine[at]gmail.com


Osavõtutasu: Kursustel osalemine on alus- ja üldhariduskoolide õpetajatele ning kutsehariduskoolide üldainete õpetajatele TASUTA.

NB! Kui kursusele registreerunu loobub kursusest ilma, et teavitaks sellest koolitajat enne kursuse algust ja/või ei lõpeta kursust, esitatakse talle arve summas 15 eurot.


Koolitusele registreerumine: Koolitustele registreerumine toimub läbi koolide infosüsteemi aadressil https://kis.hm.ee/. Keskkonda saab sisse logida ID-kaardi abil. Kui ajutiselt ei saa ID-kaarti kasutada, siis on võimalus sisse logida ka parooliga, parooli saamiseks tuleb pöörduda oma kooli EKISe administraatori poole (tavaliselt on selleks sekretär või infojuht). Kui kasutajal ei olnud varem EKISe kontot, siis esmakordsel sisselogimisel ID-kaardiga küsitakse e-posti aadressi, kooli ja ametit. Sisse logides näete avalehel plokki "Tiigrihüppe IS". Selles plokis tuleb valida "Koolitused" ning nende seast valida välja õige koolitus ja klikkida "Registreerun". Tutvuge ka täpse juhendiga. Tehniliste probleemide puhul pöörduge kis@hm.eeKoolielu koolituste puhul tuleb lisaks liituda vastava Koolielu koolituskogukonnaga. Selleks sisenege sisselogitud kasutajana Koolielu keskkonda, minge kogukonna "Veebipõhiste testide ja küsitluste kasutamine õppetöös" lehele ja klikkige paremal üleval lingil "Palu liikmelisust". Koolitaja kinnitab teid seejärel osalejaks. Osalejaks kinnitatakse vaid need, kes on eelnevalt EKISes registreerunud.

Lisainfo: Egle Kampus

Koolituse valdkonna juht

HITSA Innovatsioonikeskus

egle.kampus@hitsa.ee

Vaata detailsemalt

Vaata lisaks:

Üldandmed
Valdkond:Arvutikoolitus
Toimumiskoht:
veebipõhine õpe haridusportaalis Koolielu,
Üle Eesti
Toimumisaeg:10.veebr. 2014 kuni
10.märts 2014
Lektor:
Laine Aluoja
Osalemistasu:15 EUR
Korraldaja:HITSA Innovatsioonikeskus
Kontaktisik:Egle Kampus
E-mail:egle.kampus[at]hitsa.ee
Lisainfo: [ava link]
Minu e-hanked
Kasutajanimi (E-mail):
Parool: