koolitus nr 835725

eTwinning koolitus kutsekoolide meeskondadele

eTwinning koolitus kutsekoolide meeskondadele
HITSA Innovatsioonikeskus korraldab Pärnus Sõpruskoolid Euroopas/eTwinning koolituse kutsekoolide õpetajatele, et tutvustada, kuidas kasutada rahvusvaheliste õpiprojektide võimalusi kutseõppes.

Koolitusel tutvustatakse nii õpiprojektide kavandamist, nende integreerimist õppetöösse kui ka veebipõhiseid võimalusi projektide läbiviimiseks. Koolitusel tutvustame portaali http://www.etwinning.net kasutamist ning Pärnumaa Kutsehariduskeskuse kogemust eTwinning projektides osalemisel.

Koolitusele ootame ühest koolist 2-3liikmelisi meeskondi (näiteks projektijuht, kutse- või üldharidusaine õpetaja, õppekavarühma juht, valdkonnajuht, haridustehnoloog vms). NB! eTwinning programm on suunatud õpetajatele, kes õpetavad noori vanuses kuni 19 aastat.

Enne koolitust tuleb meeskonnal sooritada iseseisva tööna nn häälestusülesanne, mille saate pärast koolitusele registreerumist. Koolitusel osalemine on tasuta. Osalejatel palume kaasa võtta sülearvuti. Kõik, kes vajavad Pärnus majutust, majutatakse hotellis Strand kahekohalistes tubades. Koolitusega seotud transpordikulutusi ei hüvitata.

Koolitus toimub 17.-18. jaanuaril 2014 hotelli Strand konverentsikeskuses (A. H. Tammsaare puiestee 35). Koolitus algab reedel kell 14 ja lõppeb laupäeval orienteeruvalt kell 15.

Osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine. http://www.eformular.com/eloalle/kutsekoolid-jaan2... Palume registreeruda hiljemalt 10. jaanuariks 2014. Soovijatel palume registreerumisega kiirustada, kuna kohtade arv on piiratud.


Lugupidamisega,

Elo Allemann
projektijuht
HITSA Innovatsioonikeskus
e-post elo.allemann@hitsa.ee
tel 651 0100
skype elo.allemann

Vaata detailsemalt

Vaata lisaks:

Üldandmed
Valdkond:Personal, Koolitus
Toimumiskoht:
A. H. Tammsaare puiestee 35,
Pärnumaa
Toimumisaeg:17.jaan. 2014 kuni
18.jaan. 2014
Registreerumine:kuni 10.jaan. 2014
Korraldaja:HITSA Innovatsioonikeskus
Kontaktisik:Elo Allemann
Telefon:651 0100
E-mail:elo.allemann[at]hitsa.ee
Lisainfo: [ava link]
Minu e-hanked
Kasutajanimi (E-mail):
Parool: