koolitus nr 1318291

CEH V8 CERTIFIED ETHICAL HACKING (inglise keeles)

Lühike sisukokkuvõte: CEH v8 koolituse eesmärgiks on võimaldada IT spetsialistidel omandada teadmised ja oskused, et testida tõhusalt organisatsiooni turbesüsteemi ja sooritada edukalt CEH sertifitseerimiseksam.

Koolitushind sisaldab koolitust ja sertifitseerimiseksami vautšerit.

Koolitus on eetilise häkkimise ja infosüsteemide turvalisuse auditeerimise koolitus, mis keskendub uusimatele turvaohtudele, nüüdisaegsetele ründevektoritele. Koolitusel keskendutakse ajakohaste häkkimistehnoloogiate, -meetodite, -vahendite ja -võtete ning turbemeetmete praktilisele demonstreerimisele.

Koolitus sisaldab rohkelt interaktiivseid sessioone ja neile järgnevaid praktilisi töid. Praktiliste tööde käigus saab õppija koheselt proovida omandatud teadmisi. Koolitus sisaldab teemasid perimeetri kaitse toimimisest, võrkude skaneerimisest, sissetungide tuvastamisest, süsteemide turvameetmetest, turvapoliitikatest, manipuleerimisest, hajutatud teenuse tõkestamise rünnetest, puhvri üle täitumistest ja viiruste loomisest.

Õppimisel kasutatakse virtuaalkeskkonda, mis võimaldab läbi viia reaalajas erinevaid ründetehnikaid. Keskkonda kasutatakse praktiliste rünnakute ja kaitsmise tehnikate proovimiseks erinevate meetodite ning vahenditega.

CEHv8 koolituse sisu loomisel on kasutatud sadade ettevõtete kogemusi paljude autorite käsitluses. CEHv8 versiooni puhul on edasi arendatud varasemaid koolituse versioone, pannes rohkem rõhku võtetele ja meetoditele, mida häkkerid võivad kasutada võimalike rünnete toimepanemiseks süsteemi või võrgu vastu. Eriti põhjalikult käsitletakse nutiseadmete ja mobiiliplatformide turvalisust, võimalike rünnete kirjeldusi ja rünnete ennetamist.

Enne koolitusel osalemist palutakse osalejal allkirjastada kokkulepe, kus kinnitatakse, et ei kasutata omandatud oskusi ebaseaduslikeks ega pahatahtlikeks rünneteks.

Üle maailma on tuhanded eetilised häkkerid rahul, et osalesid koolitusel ja sooritasid eksami. Loe CEH spetsialistide kogemusi siit.

Õppematerjali komplekt sisaldab: DVD-plaate, millel 20 GB uusimaid häkkimis- ja turbevahendeid ning üle 1000 minuti häkkimisvõtteid demonstreerivaid videoid;
tulemustele orienteeritud, kirjeldavat ja analüütilist praktikajuhendit;
teste õppetarkvaras esitatud praktiliste tööde järgi.
Koolitus toimub inglise keeles.Tagasiside õppijalt

Esimesel koolitusel osalenud infoturbejuht Janar R. andis tagasisidet CEH v8 koolitusest järgmiselt: "Koolitusel osalemine andis struktureeritud ülevaate erinevatest kräkkimise ja pen-testimise tehnoloogiatest, mis on abiks infosüsteemide turvalisuse ja tõrkekindluse tõstmiseks. Teemade kaupa materjali läbi töötamine ja praktiliste harjutuste tegemine iga teema lõpus andis hea ülevaate erinevatest infosüsteeme ohustavatest riskidest ja nende võimalikest realiseerumise viisidest. Positiivne üllatuse tuli see, et saime päris süsteemide peal skanneerimistarkvara kasutada haavatavuste ja turvaaukude leidmiseks.

Koolitaja omab väga tasemel valdkonna teadmisi ja lisaks kursusel käsitletud materjalidele andis juurde praktilisi soovitusi ning näpunäiteid tool'ide valimiseks.

Õppematerjalid on küllaltki põhjalikud, koos laborite ja juhenditega. Plaanin saadud materjale kasutada ka sertifitseerimiseks ettevalmistamisel ja igapäevatöös. Esmaspäevast midagi päris kardinaalselt uut moodi ei tee aga pen-testimistele lähenen küll värskema pilguga."

Kellele kursus on suunatud: Koolitus on suunatud spetsialistidele, kellel on vähemalt kaheaastane kogemus IT alal, head praktilised teadmised TCP/IP-st, Windows Serverist ning algteadmised Linuxi ja Unixi kohta.

Kursuse oodatav tulemus/eesmärk: Koolituse edukal läbimisel õppijad: mõistavad, kes on ja mida teeb eetiline häkker
teavad enimkasutatavaid rünnakute meetodeid
oskavad hinnata organisatsiooni IT turvalisust
on saanud piisava ettevalmistuse, et sooritada edukalt sertifitseerimise eksami CEH v8 Exam 312-50
Täpsema kirjelduse leiad: Rohkem informatsiooni koolituse kohta siit lingilt.

Kursuse sisukord: Sissejuhatus eetilisse häkkimisse
Footprinting ja luure
Võrkude skänneerimine
Enumeration
Süsteemide häkkimine
Troojalased ja tagauksed
Viirused ja ussid
Sniffing
Social Engineering
Denial of Service
Seansiärandamine
Veebiserverite häkkimine
Veebiaplikatsioonide häkkimine
SQL Injection
Wi-Fi võrkude häkkimine
Mobiiliplatvormide häkkimine
IDS, tulemüüride ja Honeypots vältimine
Puhvri ületäituvus
Krüptograafia
Penetration Testing
Lisainfo: Koolitushind sisaldab: ametlikke õppematerjale;
tunnistust;
eksamivautšerit.
Lisaväärtusena pakume: sooje jooke koos küpsistega;
lõunasööki igal koolituspäeval;
soodushinnaga registreerimine järgmisele kalendrikoolitusele;
tasuta parkimist.

Vaata detailsemalt

Vaata lisaks:

Üldandmed
Valdkond:Arvutikoolitus
Toimumiskoht:
Lõõtsa 8, Tallinn,
Harjumaa,
Tallinn
Toimumisaeg:06.apr. 2015 kuni
10.apr. 2015
Lektor:
Mane Piperevski
Vabu kohti:max 10
Registreerumine:kuni 16.märts 2015
Osalemistasu:1860 koos KM-iga EUR
Kontaktisik:IT KOOLITUSKESKUSE OÜ
Telefon:56986745
E-mail:kursus[at]koolitus.ee
Lisainfo: [ava link]
Minu e-hanked
Kasutajanimi (E-mail):
Parool: